Ben jij een probleemoplosser die graag samen met een hecht team de handen uit de mouwen steekt? Heb je affiniteit met machinetechniek/werktuigbouw en wil je jezelf verder ontwikkelen in dit vak? Dan is deze rol iets voor jou!
Je gaat aan de slag bij Klever Boor- en Perstechniek, onderdeel van Van Gelder Groep. Klever is specialist in ondergrondse infrastructuren. Voor deze functie hoef je geen ervaring in deze branche te hebben. Heb je affiniteit met machinetechniek of werktuigbouw, dan leren wij je de rest! Heb je al meer ervaring, dan komen we uiteraard ook graag met je in contact.
Geen dag is hetzelfde: op onze werkplaats in Benschop houd jij je bezig met het repareren van machines tot het voorkomen van storingen, jij houdt het materieel draaiende en draagt bij aan succesvolle projecten onder de grond.
Als Machine Monteur bestaan je werkzaamheden onder andere uit:
Bij Klever in Benschop zorgen we dat jij je werk goed kunt doen én de ruimte krijgt om jezelf te ontwikkelen. Heb je nog geen ervaring als monteur maar wil je dit vak graag leren? Ook dan horen we graag van je. Als Machine Monteur krijg je de zekerheid van een stabiele werkgever en kun je rekenen op:
Ben jij technisch handig én kan jij het overzicht behouden? Herken jij jezelf daarnaast in de onderstaande punten? Dan komen we graag met jou in contact!
Voldoe je niet helemaal aan dit lijstje, maar denk je toch dat deze functie iets voor jou is? Laat het ons dan vooral weten. We zijn benieuwd naar je verhaal en denken graag met je mee.
.png)
.jpg)

Klever Boor- en Perstechniek is gespecialiseerd in ondergrondse infrastructuren. Hiervoor zetten we horizontaal gestuurde boringen in. Een groot voordeel, want dit beperkt overlast voor bestaande boven- en ondergrondse infrastructuren. Horizontaal gestuurd boren is ook de ideale oplossing op plaatsen waar geen geul gegraven kan worden. Bijvoorbeeld bij het realiseren van kabels en leidingen onder spoorlijnen, waterwegen en/of (snel)wegen. Bij Klever hebben we vele jaren ervaring met het horizontaal gestuurd boren. Dat maakt ons niet alleen expert op het gebied van boren, maar zorgt ook dat we veel kennis hebben van engineeren