Ben jij als Monteur klaar voor meer verantwoordelijkheid en wil je dit doen in een afwisselende omgeving? Ga dan aan de slag als Monteur Hoofdleidingen bij Van Gelder. Je kunt bij ons verschillende kanten op: als combimonteur werk je aan zowel gas- als waterleidingen, maar je kunt je ook specialiseren in één discipline, bijvoorbeeld alleen water of alleen gas.
We werken voor Enexis en Vitens aan uiteenlopende hoofdleidingprojecten in de provincie Overijssel. Jij rijdt vanuit huis direct naar het project toe. Zodra je op het project bent, ben jij de rechterhand van de Uitvoerder. Op het project voer jij de volgende taken uit:
Tijdens het hele project ben jij betrokken. Je weet wat er speelt op het project en denkt mee hoe we het project op een efficiënte manier aan kunnen pakken. Het projectteam verschilt per project, maar een ding is zeker jullie staan voor elkaar klaar en maken écht samen het project.
Nog geen ervaring als Monteur of nog niet de juiste papieren op zak?
Ook dan komen we graag met je in contact. Je kunt bij ons ook opgeleid worden tot Monteur!
Als jij aan de slag gaat als Monteur Hoofdleidingen zorgen wij dat alles goed geregeld is, zodat jij kan focussen op het werk buiten. Daarnaast bieden wij jou:
En ben je na een aantal jaren toe aan de volgende stap in je carrière, dan gaan we daarover graag met je in gesprek. Er is altijd wel een nieuwe uitdaging voor je te vinden binnen de Van Gelder Groep.
Jij hebt ervaring als Monteur en weet op een project vooruit te denken en daarnaar te handelen. Je ontzorgt de Uitvoerder en met jouw kennis en technisch inzicht ga je altijd veilig aan de slag. Daarnaast schakel jij gemakkelijk met de opdrachtgever. Verder is het belangrijk:
Heb je nog geen ervaring of beschik je niet over de juiste papieren? Ook dan bespreken we graag met je de mogelijkheden.
We werken voor netbeheerder Enexis en drinkwaterbedrijf Vitens aan uiteenlopende hoofdleidingprojecten in de provincie Overijssel. Dit kan variëren van een project van een aantal weken tot projecten van een jaar. Hierbij gaat het om het aanleggen van nieuwe of het vervangen van bestaande gas- en waterleidingen. De ene keer werk je midden in een woonwijk en de andere keer in een buitengebied. Afwisseling genoeg!